17 thoughts on “DROGA SMOKA [1972] cały film | HD | lektor PL

  1. Na pokrzepienie serca warto obejrzeć mistrza Lee albo mistrza Ip , to jest to czego nam potrzeba – siły aby pokonać wroga. Życie to walka zgodnie z prawami życia i natury – taki jest nasz świat.

  2. Bruce Lee i jego koledzy pokonują hordy złoczyńców. I te hordy złoczyńców, skaczą jak małpy na przedstawieniu z zachowaniem reguł gimnastyki, he,he! Zawsze mnie to rozwalało na filmach z Brucem Lee.

  3. Bruce Lee Jesteś Mitrzem świata nikt ciebie nie pokona żyjesz w moim SERCU ZAWSZE JESTEŚ W MOIM SERCU LEE JESTEŚ ZAWSZE…. NIE WAŻNE CZY CZYTACIE POJEBANI JAPONCZYNY KOREA WIETNAMCZY MAN WAS WDUPIE POZDROWIENIA Z POLAND FUCK YUO PIERDOLCIE SIĘ NA ZWAJEM LICZY SIĘ MIŁOŚĆ UCZUCIE KIEDY BĘDZIEMY RAZEM WAL SIĘ NA RYJA KOREA….. MYŚLĄ ŻE SĄ WIECZNI GUWNO WARTA LICZY SIĘ PRZYJAŹŃ NIE JAKIEŚ MAFIE LICZY SIĘ MIŁOŚĆ I PRZYJAŹŃ TO SIĘ LICZY DLA CZŁOWIEKA NIE ZESTWA BO WY LICZYCIE ŻE JAPONIA KOERA WIETMAMCZYCY JESTEŚCIE WIEJKIE GUWNO WART LICZY SIĘ PRAWA DO CZŁOWIEKA GDZIE SĄ POJEBANE PAŃSTWO FUCK YOU.

  4. ach pierdolcie sie z tymi beruczuciowo czytającymi dziadami! w komunie może nie było pieniędzy na ten dubbing ale dziś?! przeco tego słuchać nie można!

  5. Wielu dało się zwieść takim filmom i podobnym. Oszukać co do rzeczywistej siły pokazywanej w filmie. Myślą, że to co widzą jest prawdziwe, podczas gdy taki Brus Li to facet 1,70 wzrostu i 60 kg wagi. W prawdziwej walce choćby z Najmanem miałby problem. Poza tym był swoistym rasistą, bo nie ożenił się z Chinką tylko szukał białej. A białych szczególnie chciał bić w swych filmach. Obecnie cała kinematografia jest przepełniona nienawiścią do białych. Pokazuje się to poprzez podawanie wzoru związku murzyn – biała.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *