32 thoughts on “BRACIA cały film online lektor PL

  1. ktos napisal ….daje do myslenia…..tak ,daje do myslenia….czym jest wojna ? i co robi z czlowieka? hm. w imie milości , czlowiek jest w stanie zabijac drugiego czlowieka, no wlaśnie takie haslo jak " Bog , Honor,Ojczyzna" wykreowane przez KK i inne religie , doprowadzily do dwoch najwiekszych tragedii ludzkich , jakimi były dwie ostatnie wojny światowe.Akurat w tym watku stało sie to w imie milości do żony i dzieci.Zachodzi pytanie czy bochater tego filmu powinien tak zrobić.???Odpowiedzi beda podzielone, tylko pytam , czy prawo boskie nie zabijaj i nadzieja zmartwychwstania nie powinna nas temperowac a nie sytuacje ekstremalne czynia z nas nieraz zwierzetami? Pytam , jak wszyscy głeboko kochamy boskie prawo? Pokazał to film , pokazuje to okrutna historia człowieka. Rzecz jasna nie wszyscy ida za glosem człowieka.Piekny film , chociaz dramatyczny w swojej wymowie.

  2. Ktoś skomentował że rodzina jest najważniejsza, prawdopodobnie tak,ale jest jeszcze honor i godność żołnierzy,braterstwo broni,przysięga.Ten major zachował się w obliczu zagrożenia życia jak pospolity żyd. Z okresu drugiej wojny św.,dokonał okrutnego morderstwa na swoim rodzaju,polski żołnierz mniemam że nie posunął by się do tak okrutnego bestialstwa,nawet mu nie współczuję,jak mógł spojrzeć w oczy żonie swej ofiary!!! Największym poświęceniem jest oddanie życia za drugą osobę.Postawił miłość do żony i tylko do żony nad życie swojego towarzysza niedoli!Mógł zginąć z honorem!!!

  3. Chrześcijański Duńczyk, zabija swego, maltretuje rodzinę – dla wafelka i chrześcijańskiego miłosierdzia?

  4. Superb movie I dint understand a single word about their dialogues but I still watched till end once again proved language is not a barrier to understanding human feelings

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *