43 thoughts on “„Bóg i Anioły kontra demony i rola UFO” – Ks. Jarosław Bukowski

 1. A ludzie nie zdaja sobie sprawy jak okropny jest szatan…pewnie gdybysmy doswiadczyli ludzie mniej grzeszyliby przeciwko Bogu i bliznim ….

 2. 30:00 co do długości życia ludzkiego mogę podać pewną wskazówkę dla zainteresowanych. Naukową! Proszę poczytać o atmosferze przedpotopowej i jej składzie chemicznym, który wpływał na wielkość i długość życia organizmów żywych na Ziemi. Pozdrawiam!

 3. http://niejaalety.blogspot.com/2015/01/proroctwa-10-letniego-sawika.html

  "UFO, kosmici (przybysze z innych planet, ufoludki itp.)

  Sławik mówił, że tzw. kosmici, przybysze z innych planet, ufoludki czy jeszcze inaczej nazywani – to są po prostu demony, które znajdują się w powietrzu i kiedy zaczną często rozbijać się samoloty i helikoptery, to nie od tego, że są stare lub coś w nich się uszkodziło, a będzie to się działo tak długo, dopóki ludzie nie zdadzą sobie sprawy, że zajmowanie przez nich przestrzeni powietrznej jest niepożądane, ponieważ loty ludzi przeszkadzają UFO, czyli demonom przeprowadzać swoje czynności w powietrzu, albowiem przygotowują się oni do wojny z Bogiem i zawracają ludziom głowy, znajdując się w kontakcie z najpotężniejszymi ludźmi tego świata.

  Kosmici porywają ludzi i wykorzystują ich jako niewolników, jest u nich wiele miejsc, w których w niewoli pracują „zaginieni”. Na przykład, na Ziemi jest tak zwany przez ludzi Rów Mariański, na dnie tego rowu jest gruba warstwa mułu i innych osadów wodnych, a pod nimi jest jeszcze drugie dno, dokąd zapadła się Atlantyda. Miasto jest w dobrym stanie i jest chronione przez UFO, czyli demony, aby ludzie tego miejsca nie znaleźli. Niewolnikami UFO są żywi ludzi, których oni kradną, ale sami im się nie pokazują, aby ludzie by zwariowali, ponieważ wygląd tych „przybyszów z innych planet” jest przerażający.

  Gdyby Atlantyda została zbadana przez ludzi, to wyobrażenie ludzi o wszechświecie bardzo by się zmieniło. Wtedy ludzie by zrozumieli, kim są ich prawdziwi wrogowie i zaczęliby z nimi walczyć. A „im” jest to niepotrzebne. „Oni” bardzo boją się Jezusa Chrystusa i ze strachu są ograniczeni w swojej działalności, inaczej ludzi, jako takich, już dawno nie byłoby na Ziemi. Dla „nich” najważniejszym jest – aby człowiek zginął bez nawrócenia się do Boga, bez prawdziwej wiary, traktując życie i śmierć niepoważnie, jako zabawę. A po śmierci żeby stał się ich własnością, chociaż niektórzy już i przy życiu są wykorzystywani jako wykonawcy zła, ci ludzie „zabawki” w rękach demonów.

  Ludzie mogliby znaleźć jeszcze jedną budowlę, która otworzyłaby im oczy na swoich wrogów, ale ona jest również ściśle strzeżona przez te same siły. Budowla ta jest typu ludzkiego umysłu – komputera, ale o wiele bardziej doskonałego, znajduje się ona w górach, w skale, w idealnym stanie, wyglądem zamaskowana pod skałę.

  Sławik tez mówił, że pół materialne UFO wykorzystują jako paliwo brylanty (diamenty), które dostarczają demonom dla UFO „silni tego świata”, tj. „Illuminaci” z Rządu Światowego. Im większy brylant, tym lepiej dla „nich”, dlatego historie kradzieży dużych znanych brylantów są zawsze związane z zabójstwem wielu ludzi wcale nie ze względu na wartość tych brylantów, lecz z tego powodu, że powinny być one przechowywane u określonych ludzi.

  Po pewnym czasie ludzie nauczą się robić takie same statki, jak UFO, tylko na innym paliwie. Ludzie uwierzą, że Jezus Chrystus jest Zbawicielem i w każdym statku powietrznym będzie niegasnąca lampka i ikona Pana. Będzie to krótki okres, kiedy Pan pozwoli człowiekowi stoczyć walkę z demonami pod nadzorem Niebios.

  Sławik mówił, że kiedy kosmici biorą od człowieka skórę, rzekomo do analizy, to później, w rzeczywistości, z maleńkiego kawałeczka skóry hodują wieki płat ludzkiej skóry, który naciągają na siebie. Oni przygotowują się do zejścia do nas pod postacią przybyszów z innych planet, prześladowanych przez „złe siły kosmiczne”, a w rzeczywistości przez Boga, ale ich prawdziwy wygląd będzie bardzo zamaskowany i działać w świecie rzeczywistymbędą oni pod postacią prawdziwych ludzi, a czasami będzie następować straszna „zamiana”- w miejsce skradzionego człowieka pojawi się „ten”,całkowicie zewnętrznie nie do odróżnienia od prawdziwej osoby, a ludzie porwani (ukradzeni) zostaną albo zlikwidowani albo wysłani do niewoli.

  Do UFO, które wylądują na całej Ziemi demony zaproszą ludzi do badania i leczenia. Ludzie masowo pójdą do nich po zdrowie, a wyjdą jako „zdrowi zombie.” To tylko jeden z rodzajów oszukiwania ludzi, będą też inne metody zombizacji, w zależności od poziomu duchowego człowieka.

  Innym razem Sławoczka powiedział, że nie wszyscy naukowcy uwierzą „ich” cudom i to sprawi, że wykonają oni takie urządzenie, które pozwoli naukowcom wśród ludzi rozpoznawać tzw. „przybyszów z innych planet”, czyli ucieleśnionych demonów, którzy są przerażający, bardzo straszni. W tym urządzeniu wszystko fałszywe, co zostało zrobione „pod człowieka”, u diabłów będzie widoczne jak na rentgenie, cała ich wewnętrzna istota.Będzie ich taka ilość, że naukowcy po prostu się przerażą. Pewnego razu Sławik powiedział swojej mamie: „Będzie taki uczony, który mi, mamusiu, bardzo uwierzy i wraz ze swoimi kolegami – uczonymi skonstruuje przyrząd do określania demonów, zamaskowanych pod ludzi”. Żeby sprawdzić przyrząd w działaniu schowają się oni w określonym miejscu. Będzie głucha, ciemna noc, i naraz bezszelestnie pojawią się ci ludzie – nieludzie. Naukowcy przygotowywali się do ujrzenia straszliwego widoku tych nieludzi, ale gdy zobaczą ich w urządzeniu – jest ono podobne w działaniu do lornetki, to znaczy, że będzie ich widać z daleka, to z przerażenia prawie zaczną krzyczeć, albowiem ogarnie ich panika. Jednak uczeni wytrzymają i nie zakrzyczą, nie uciekną – dlatego zostaną żywi i będą tych nieludzi obserwować. W ten sposób w świecie pojawi się informacja, potwierdzona przez uczonych o tym, jak i co się dzieje z zamianą ludzi. Urządzeń tych zostanie zrobiona wielka ilość i będą one bardzo przydatne dla ludzi. Używane będą bardzo różnorodnie. Sławoczka nie tylko opowiadał, on jakby brał udział w przyszłej rzeczywistości, dlatego jego opowiadania o przyszłych wydarzeniach są tak żywe i wiarygodne.

  … W domach i mieszkaniach będzie niespokojnie. Ludzie będą oglądać różne anormalne zjawiska."

 4. Co do gumy do żucia, jeśli w gumie jest szkodliwy aspartam, to czuła Matka jaką jest Maryja dlaczego nie miała by dać takiego zalecenia. O gumie w 2 godzinie 22 minucie. A nieroztropni niech dalej żują gumę.

 5. Do Pana z samolotu. Panie 100 m nad ziemią to już samolot jest praktycznie wrakiem. Kilka sekund silniki odpalają i ciąg im wraca. Więc to mogło być parę kilometrów – w to uwierzę. Nigdy 100m . Polewa pan nieźle.

 6. Są dwie możliwości: albo ksiądz jest agentem wpływu mającym zdyskredytować Kościół albo jest biednym, łatwowiernym człowiekiem z dostępem do internetu. I z tym nie mam problemu. Problemem jest zapraszanie takiego księdza i propagowanie jego wątpliwych rewelacji. Kompromitacja.

 7. Jestem pod wrażeniem księdza doświadczenia z jesieni 1972 roku. W 1972 roku ośmioletnie dziecko wychowane w rodzinie katolickiej doswiadczylo poważnego religijnego kryzysu – depresji.
  Ten kryzys trwał od lipca 1972 / wtedy rodziną tego dziecka wstrząsnęła śmierć 33 letniego brata jego j matki/aż do 6 maja 1973 roku kiedy dziecko przystąpiło do Pierwszej Komunii.
  Nie wiedziałam o słowach papieża Pawła VI właśnie w 1972 roku że dym diabła wdarł się do Kościoła!

 8. Mam pytanie do księdza, jeśli mogę zapytać. Zastanawia fakt że Lucyfer do 4 wieku był traktowany na równi z Gabrielem, Michałem i innymi aniołami. Ludzie się do niego modlili. Dodatkowo mamy św. Lucyfera (który właśnie przyjął imię po tym Aniele), świętego Koscioła Katolickiego. Najlepsze jest to, że w podziemiach Watykanu jest obraz Lucefera. Jeśli On taki zły to czemu Kosciół trzyma jego wizerunek i czemu z niego zroibł tego złego? A wcześniej był dobrym Aniołem. Czyżby to była druga kwiestia która został zmieniona w Piśmie Św., tak jak został usunięta reinkarnacja.

 9. Wielka Polska !! Nie ma Polski!! Podpisaliście R_O_D_O…. Prąd wam wyłączą, z pracy wyrzucą.. Zastanowił się który?
  To śmieszne bezpieczeństwo danych osobowych to przykrywka (jak przy wszystkich UEbowskich ustawach).
  Do teraz wystarczało do sprzedaży , wymiany, itd… (prawnicy też musieli podpisać…, ciekawe czy sędziowie też?) Umowa opierająca się na miłości, honorze, zaufaniu. Po R_O_D_O… pojawiła się trzecia inna osoba do towarzystwa. Kto to jeśli NIE Bóg (w Trójcy Jedyny) . Kto przejmuje Wolę Świętą Narodu Polskiego?

 10. Świetny materiał.. dziękuję Księdzu bardzo !
  Pomógł Ksiądz zrozumieć to nad czym zastanawiałem się od lat, jak to wszystko ma się do siebie. Teraz rozumiem !
  Dziękuje Księdzu bardzo!
  Bóg Księdza błogosławi !

 11. Dlaczego książka nie może być za darmo, wszędzie tylko mamona to ma być święte? Demony które latają statkami kosmicznymi to nie dorzeczne? Mija się z jakąkolwiek logiką, niech Watykan ujawni 13 księgę biblii ale nawet Tora nie jest dostępna dla zwykłych ludzi więc co jest prawdą a co nie?

 12. demony układały kamienie, najgłupsza teoria, wszystko to co się dzieje na ziemi to wola Boga nawet jak robią to demony to też wola boga bo im na to pozwolił

 13. Nazywajmy rzeczy po imieniu w dobie internetu kościół kształci trolli interetowych takich jak ten ksiądz który ani w boga nie wierzy ani w tą błazenadę. To zwykły złodziej. Religia, UFO, anioły diabły dodatek do religii aby przyciągnąć ślepo wierzących młodych lemmingów. Kościół żeruje na podatnikach, jakby mało wyłudzali kasy za pogańskie chrzty, śluby i kosztowne pogrzeby. Rytuały rytuały i jeszcze raz rytuały starożytnych fanatyków, dziś to biznes przynoszący wielkie dochody dla kościoła który płaci olbrzymie podatki dla Watykanu. Mafia rzymskokatolicka, agenci, komuniści i masa wikariuszy, dominikanów i innych zboków z klasztornych zakładów karnych. Cholerne zoo

 14. Objawienia w Garabandal nie zostały uznane ale także nigdy nie zostały potępione ojciec Pio święty kościoła katolickiego uznało te objawienia tak samo Święta Teresa z Kalkuty

 15. poznaj siebie – tak, odkryj Boga w sobie – tak. ale ubóstwiaj siebie? gdzie tak jest? w której religii? taka paplanina bez konkretów tylko zaciemnia obraz, a to że mężczyzna patrząc na kobietę rośnie to my wiemy szanowny panie księże, oj wiemy, ksiądz też tak ma?

 16. wiedza wlana? dawniej babcie z krzykiem uciekały przed telefonem, bo niemożliwe, aby człowiek mówiący do kabla z jednej strony był słyszany na jego końcu, a dzisiaj to nawet kabla nie potrzeba, musi dzieło szatana, ciekawe co by powiedziały na GPS???? nie wiedziałem, że jest jeszcze taki ciemnogród w Polsce

 17. To prawda ludzie reaguja w wiekszosci emocjonalnie a rozum i logika śpią. Nawet się denerwują jak mówisz z nimi w sposób wymagający zaamgarzowania umysłu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *