50 thoughts on “Asterix i Obelix Misja Kleopatra

 1. W animacji Obelix przebiera się w kostiumy aż w końcu przebrany, za robotnika dostaje napój ucieka w kąt z miseczką w której jest napój i go wypija

 2. Ale spierdolony film dla ludzi z ciężkim niedojebaniem umysłowym. Współczuję upośledzenia wszystkim, którym to się podoba; leczcie się.

 3. Nie ma to jak znać na pamięć wszystkie dialogi i teksty, majsterszyk nie film, po prostu genialny <3
  ,,Ten… Ten grobowiec będzie waszym grobowcem!''

 4. Uwielbiam takie baje haha Lepsze, niż niejedna komedia. "- Surroundix. – Panoramix? – A, wiedziałem, że szerokie." haha mistrz!

 5. "… No, nie myślałem, że to będzie takie proste (…) wracam za miesiąc…" "zdrastwujtie, którędy do wioski Gallów? – Prosto, jak w mordę strzelił!"

 6. Kiedyś miałam taką "fazę" na ten film, że oglądałam go co wieczór przez jakiś miesiąc. Nadal uwielbiam, super humor, dubbing – co chwilę trzymanie się za brzuch by ze śmiechu nie pęknąć 😀

 7. Dialogi z tego filmu to prawdziwe perełki <3

  W ogóle nie wiem czy to przypadek, że Panoramixa dubbinguje pan, który podkładał głos pod Asterixa w kreskówkach? (Św. p. pan Ryszard Nawrocki, znany też jako Królik z Kubusia Puchatka, papuga z Alladyna czy Porky ze Zwariowanych Melodii i Kosmicznego Meczu)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *