Dokument poświęcony historii SS, oparty m.in. na niepublikowanych wcześniej świadectwach byłych członków organizacji.
source
Dokument poświęcony historii SS, oparty m.in. na niepublikowanych wcześniej świadectwach byłych członków organizacji.
source
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam. Lorem ipsum dolor sit amet.
Get updates on special events and receive your first drink on us!
36 odpowiedzi
ten absurdalny model idealnej rodziny z czwórką dzieci , nijak się ma do życia osobistego Hitlera….chory ten niemiecki naród, i nic go nie usprawiedliwia….
historie pisza zwyciezcy, sa ludzie którzy znaja prawde, ze Hitler walczył z masonerią
Amatorszczyzna , LUDZIE OPISUJCIE W OPISIE ROK PRODUKCJI DOKUMENTU… POZDRAWIA ALKOHOLIK HE HE ;))))
To straszne i jednocześnie smutne 😢😢w latach 30 mlodzi chlopcy którym wyprano mózgi dzisiaj po tylu latach z mlodych chłopaków ktorym wpajano propagande stawali sie potworami
Jest druga część?
film powinien miec tytul dla ludzi o mocnych nerwach
Fajnie że jest taki film, szkoda że nie ma takiego materiału ani o Japonczukach ani o Włochach
Droga AIl trochę poleciałaś… Daj spokój ludziom
To są bracia niemieccy TuSSka.
Ten SSman dobrze powiedział, jak zmieszacie dobre jabłka z gruszkami, nie będzie ani jabłek ani gruszek, właśnie dziś taki Hitler przydał by sie Niemiaszkom
Kuzwy kule wchodzą tak samo jak w Żyda Polaka itd…😅
Klamiecie…Klamiecie…
Urabiajcie młode pokolenie 😂
Ok
Zdarzali się także dobrzy esesmani nawet w obozach koncentracyjnych
JAK MOGLI ZABIJAĆ NOWORODKI I IŚĆ DO DOMU I UDAWAĆ KOCHAJĄCEGO OJCA TEN OBRAZ POWINNI MIEĆ DO KOŃCA ŚMIERCI
JESZCZE NIE JEDEN SS BY WYCAŁOWAŁ HITLERA UWAŻALI GO ZA BOGA ZAWIEDLI SIĘ I ON ICH TEŻ ALE DO DZISIAJ MAJĄ HITLERA OBRAZ W DOMU
…oraz finansując programy budowlane i zbrojeniowe z majątków żydowskich i pożyczek /27 min./, czy żydzi byli w takim razie biedni?
smacznej KAWUSI życzę każdej osobie, która to czyta 😉
Zydowska gazeta i faszystowskie radia placa regularnie bo taka jest zasada.
Tak głębiej patrzeć to może Wilhelm Richard Wagner tak naprawdę rozpętał nieświadomie II wojnę!
Nie mogę na te mordy patrzeć,zgroza moi bliscy walczyli z tymi bestiami.
ze skrajniści w skrajnosc albo multi kulti , gangi , no go zone , patologie albo czystosc do granic mozliowsci i eksterminacja. Ludzie chyba ne moga miec niczego posrodku
I ..im w du. P e szubien8ca za to co robili
Wysocy jak Goebbels, szczupli jak Goring, blondyni jak Hitler i z doskonałym wzrokiem jak Himmler.
Co to za tekst na wstępie? "Mordowali żydów i cywilów" Żydzi nie byli przypadkiem cywilami? Co to za wyróżnienie? N.p. Polaków podczas II wojny światowej zginęło więcej niż żydów. Wystarczy porównać ostatni rocznik statystyczny z przed wojny z pierwszym po wojnie. Następny tekst: "gotowi zrobić wszystko dla trzeciej rzeszy" Wtedy Niemcy mówili: "gotowi zrobić wszystko dla Niemiec i fihrera". Jeżeli była wymieniana nazwa trzecia rzesza to na pewno było tam słowo czyja ona jest, czyli niemiecka.W szczycie zwycięstw Hitlera czyli 1940 roku Hitler i jego partia NSDAP (Narodowo socjalistyczna niemiecka partia robotników) miała poparcie w narodzie niemieckim praktycznie stuprocentowe. Każdy chciał należeć do NSDAP. Tutaj w tym filmie robi się wszystko aby w kluczowych miejscach pomijać słowo Niemcy. Nikt inny tylko naród niemiecki jest odpowiedzialny za okrucieństwa drugiej wojny światowej, nie żadni mityczni naziści. Słowo naziści zostało wymyślone przez wywiad RFN po wojnie w celu powolnego zdejmowania odpowiedzialności narodu niemieckiego za drugą wojnę światową i pierwszy raz użyte publicznie 15 lat po wojnie na rozprawie jakiegoś zbrodniarza niemieckiego (nikt wcześniej publicznie tego słowa nie używał). To słowo powoli zaczęło zastępować słowo Niemcy w kontekście zbrodni wojennych i samej wojny w ogóle i wiązane z innym np. Polakami. Ten film to kwintesencja propagandy niemieckiej zdejmowania odpowiedzialności narodu niemieckiego za okrucieństwa II wojny światowej i zwalana na barki mitycznych nazistów.
Ale kurduple .imponujący wzrost .czysty nordyk wysoki szczupły blondyn .Wzorem Hitler .Goebbels.Himler itd.W Polsce też są prawdziwi Polacy .łysi .wytatuowani i bohaterscy jak ich jest dużo.
Co to znaczy mordować Żydów i cywilów.wszyscy żydzi to żołnierze.bo nie rozumiem
Jacy ci Niemcy fajni.Kto wywołał II wojnę Swiatową.
Ci obrzydliwi zbrodniarze jeszcze żyją…???!!!Śmiecie…
Świry i fanatycy. Gdyby Niemcy nie przegrali pierwszej wojny to by nie było drugiej i tych mordów. A więc niech nie zasłaniają się czystością rasy.
Na szczęście sami niemcy się utylizują prawdziwych niemcow za 10 może więcej lat już nie będzie tak samo ja w ciemnogrodzie pl katolików i księży pedofili
Fajne chłopaki
🍻👍
Zaye&@ć, nie pozwolić umrzeć łagodną śmiercią
Jest dalsza część?
Ulubieńcy ukraińców
SS Galizien