40 thoughts on “Stanisław Michalkiewicz: Reżyserowa Holland będzie nas kłuła męczeństwem w chore z nienawiści oczy

 1. Pieknie zes Pan Panie Stanislawie tej glupiej babie!!!!! Nawtykal inteligentnie pieknie zes to Pan zrobil wyslac ja do szkoly obycia bo ona jest u nas w Polsce

 2. Panie Stanisławie, jedną za swoich wypowiedzi zakończył Pan nazwiskiem Rokita. Może ciś więcej o tym polityku? Tak szybko zniknął ze sceny. Nie powstał POPIS i to go zraziło?

 3. Nasze "władze" walczą z antysemityzmem, a nie walczą z antypolonizmem.
  Biorą od nas pieniądze, a pracują dla innego kraju. Czas pogonić to towarzystwo.
  I niech oddają pensje, bo nie robili roboty, dla której zostali wynajęci!

 4. PISLAM jak ISLAM zniewala naród.. RELIGIA..to władza i zniszczenie mózgu…..wyznawcom… Zanika życie towarzyskie w POLSCE ..Ludzie …rodziny nie spotykają się ..CO raz większe oddalenie jednych od drugich..jak za czasów OKUPACJI hitlerowskiej….POLSKA nie jest obliczem wolnego człowieka ….brak sprawiedliwości społecznej..uznania równości poglądów..WOLNEGO NARODU…..NASĘPUJE Katolicki faszyzm..rasizm ..WYŻSZOŚć KATOLI…. nad resztą narodu…

 5. Żyd – narobi syfu, dostanie za to w ryja, a potem biega po całym świecie i płacze jaki to on biedny, bo w ryja dostał. Oczywiście słowem nie powie, że wpierw sam narobił syfu. To nieważne jest.

  Co za wredna i parszywa nacja, pełna złodziei, oszustów, moderców, tchórzy i *zdrajców*. Tfu!

 6. "Albo dureń albo świnia". Ignorant, panie Stanisławie, jeszcze ignorant jest opcją. Podejrzewam też, że najczęstszą.

 7. Na spotkaniu w Krakowie będą sprzedawane książki? Obawiam się, że te zakupione przez internet nie dotrą na czas, a bardzo bym chciał posiadać osobisty wpis od pana Stanisława. Pozdrawiam.

 8. Nie będzie Greka I Żyda… Będzie Żydokomuna… 😂, I to się dzieje dalej 😕.. Bardziej od Polaków Żydzi nielubią tylko Rosjan, ale o tym cicho, bo Rosjan się boją.. Ale wystarczy ich podejść , pociągnąć za język – głównie nowojorskich Żydów, to ci powiedzą jak bardzo nienawidzą Rosji Rosjan, Cara. Kojarzy się Im to z "pagromami" Zemstę na Rosji zaprzysiegli do 10 pokolenia I mlode pokolenia to też przyswoiły.. Nie udało Im się bolszewizmem załatwić Rosji to prubuja dziś inaczej, ale zemsta na Rosji jest ciągle aktualna

 9. Co Pan sądzi o wprowadzeniu ustroju "arystokracji" tzn wybieramy co 10 lat czterech senatorów dożywotnio, czy to nie rozwiązuje naszych problemów ustrojowych ?

 10. 2:19 Żydzi mają specjalne określenie, którego mogą używać na określenie 'swojego' czyli drugiego żyda: AMCHU. Mówił o tym sam Szewach Weiss – były ambasador Izraela w PL – w rozmowie z Grzegorzem Braunem u Roli.

 11. Te kolory czerwony i czarny mają na swojej fladze banderowcy i chyba antifa. Najprostsze wyjaśnienie tej kolorystyki w przypadku Pani Reżyserki to po prostu: Banderolin.

 12. tak zazwyczaj bywa że najbardziej nielubianym elementem w społeczeństwach są ci, którzy odstają od ogólnie przyjętych norm moralnych.
  jeśli więc ktoś uważa że gdzieś panuje anty coś tam, to niech szuka przyczyn pośród tych którzy reprezentują grupę ogólnie nielubianą, a nie pośród tych którzy nie akceptują amoralnych postaw.
  skoro takie aj waj się podnosi , to może niech złodzieje i oszuści podepną się pod tą narrację i niech się domagają żeby nie wolno było ich piętnować.

 13. Obleśna żydówa, którą Bóg pokarał zwyrodniałą seksualnie córą. A komentarz Pana Stanisława to piękna diagnoza i co ważne, oparta na zarysie historycznym.

 14. ŻYDZI Z NIEMCAMI WYWOŁALI WOJNĘ ŚWIATOWĄ I NAJLEPIEJ NA TYM WYSZLI, POŚWIĘCAJĄC ŻYDÓW POCHODZENIA SŁOWIAŃSKIEGO KTÓRYCH NIGDY NIE UZNAWALI ZA SWOICH JEDNOCZEŚNIE ZARABIAJĄC MAJĄTEK NA ICH ŚMIERCI (ROSZCZENIA, USTAWA 447…) prośba o łapkę w górę żeby to dotarło…

 15. jak tam idzie zbiorka na mieszkanie w centrum warszawy ? Bo nie w sumie tez nie stac i tez chetnie uruchomie taka zbiorke….prosze o odpowiedz

 16. Zyd , to taka kurwa , ktora uwielbia burdel , dziadowstwo , dezorganizacje, czyli me,tha, wode, dzie,ki czemu moze odpierdalac swoje przeste,pcze kuczki. Juz ponad 2000 lat temu takie gowniane zamysly lazily im w Cesarsywie Rzymskim po tych spierdolonych , zdegenerowanych , bandyckich lbach. – Czy w polokowie juz bylo palenie zydow zamiast Marzanny ? – Nie ? – Trzeba to natychmiast nadrobic !!!

 17. JEST JEDNA JEDYNA METODA NA PEJSATYCH GUDLAJOW . – Z OBRZEZANYMI SKURWYSYNAMI NIE WOLNO DYSKUTOWAC . TO KUREWSTWO WALI SIE W MORDE ALBO SIE DO TEGO SKURWYSYNSTWA STRZELA . – TO JEDYNA FORMA DYSKUSJI Z TA, ZDEGENEROWANA, PRZESTE,PCZA, BANDA, !

 18. Czemu żydzi kochają Niemców a nienawidzą Polaków? Chyba przez to że ktoś wcześniej narzucił nam katolicką wiarę której oni nienawidzą

 19. Jak tak pani żle w polsce to samoloty latają statki pływają do isra ele .to jest taki naród gdzie nie zajdzie to chlewu narobi i nazwie anty semitami a wogule to jak ktoś szuka lżejszej pracy od spania ta zapisuje się do partii

 20. Pan Stanisław jak zwykle oprócz dobrze trafnego felietonu ma jak Pan Zagłoba dobry fortel i dla tego jast niezrównany w tym co robi brawo Panie Stanisławie życzę zdrowia i dalszych tak dobrych publikacji pozdrawiam .

 21. Ależ oczywiście że się znów doigrają.Z tym ze tym razem im już nikt nie pomoże nie uratuję nie ukryje narażając własne życie i życie własnych dzieci za to ścierwo niewdzięczne! Jak zwykle Jezus i Biblia ma racje nazywając ich plemię żmijowe i synagoga szatana! 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *