48 thoughts on “Serbia Już Płaci Żydom. Czy Polska i PIS Się Ugnie pod 447 ? – Komentator

 1. Nigdy nie byłem rasistą, nigdy nie miałem nic do żydów. To co się teraz odwala w świecie sprawia, że stereotypy o żydach rozpuszczane za czasów 2WŚ stają się coraz bardziej prawdą. (żyd-kasa, żyd-złodziej, żyd-nieuczciwy, żyd-niewdzięcznik, żyd-zdrajca i setki podobnych powiązań) Powoli przestaję się dziwić, dlaczego za czasów 2WŚ wiele krajów miało antysemickie nastroje. Nic nie dzieje się bez powodu, z jakiegoś powodu Hitler chciał ich wymordować. Może wiedział jacy są silni kiedy są w kupie i mają za sobą potęgę światową (USA)? Może wiedział jakie zagrożenie stanowią? Zwykła ludzka uczciwość powinna nakazywać im uprzejmość w stosunkach z polską. Dzięki nam i naszemu (naszych babć i dziadków tak właściwie) wielu z nich przeżyło ten okres. Nawet za to nie potrafią się odwdzięczyć. jedyne co mogę powiedzieć to *HAŃBA*

 2. Kto połapał się już w tym, jak działa mechanizm kłamstwa holocaust company, ten doliczył się, że bogaci żydzi wystawiając swoich ziomali na pewną śmierć, zarobią po raz trzeci.

 3. 4 rozbioru nie bedzie, szybciej ognien i mieczem… Skoro Anglicy zaczynaja wychodzic na ulice prowadzeni przez Robinsona i Sargona to chyba juz najwyzszy czas na nas. I zapros k…a w koncu G. Brauna w koncu, bo On o tym mowi od dawna!!!

 4. Redaktor Stanisław Michalkiewicz trąbi o tym od lat i za to jest nazywany antysemitą. Polecam kanał ASMREDAKCJA

 5. A ta konferencja w 2009 to chyba zdrada stanu Krzysiu, gdzie sa krawaty na drzewach dla wszystkich zasluzonych??

 6. A co najgorsze: żydowski profesor Filkensteain udowodnił że te wszystkie wpłaty zagarnia wąska grupa taki dyrektoriat przemysłu holocaustu a do potomków ofiar trafiają grosze o ile wogule cokolwiek… !
  Pan profesor jest już oczywiście persona non-grata w Izraelu a wcześniej stracił posadę na uniwersytecie w …USA.

 7. jeśli przyjdą po nasze domy to na dowidzenia podlożymy im niewypaly z mazur i świnię po całosci .po nas krew i zgliszcza a nie jakiekolwiek dobra!jeszcze siekiery i kosy są po wsiach! na pochybel wrogom Najjaśniejszej Rzeczpospolitej.pozdo!;}

 8. Drogi Atorze. Dopiero dziś zwróciłem uwagę co mówisz między ósmą minutą a ósmą minutą 15 sekund. Czy mógłbyś napisać co masz na myśli w zdaniu "niestety słusznie", bo nie rozumiem???

 9. rusofoby lizusy usrameryki siedza i placza albo juz sa tak oglupieni ze modla sie do obrazka Trumpa i udaja ze jest fajnie
  ciekawe czy KODerasci z UBywatelami zjednocza sie z polakami bo ich dupy tez sa zagrozone

 10. Chyba wojna jest swego rodzaju zbawieniem dla ludzkości. Była, jest i będzie. W tej sytuacji albo zniszczy się pasożyta albo odleci w Zaświaty. Tylko, czy w Zaświatach jest lepiej?

 11. Na tym tle dopiero widać jakim dobrodziejstwem jest dla Polski monarchia dziedziczna. Król, we własnym interesie dbałby o to, by dla niego; jego dzieci; wnuków etc. nie "wyrosła" żadna konkurencyjna a zwłaszcza OBCA szlachta jako rywale w sprawowaniu przezeń władzy. Robiłby też wszystko, by naród państwowy czuł się zadowolony z życia w tym kraju i go nie opuszczał, bo im ludzi byłoby więcej tym- przypuszczalnie- on sam zgarnąłby więcej forsy w podatkach na swoje prywatne potrzeby również. Nie bałby się wziąć do władzy kogoś mądrego, np. pierwszorzędnego fachowca jako Ministra SZ bo taki Minister nie byłby w stanie wygryźć go z posady, zwłaszcza dziedzicznej! I wreszcie- myślał by przyszłościowo, bo po jego śmierci tron miałyby przejąć jego dzieci; wnuki etc. więc pamiętałby że Polska jest depozytem i winna być przekazywana z pokolenia na pokolenie. A co mamy dziś? Demokracja w której głosują albo kompletni durnie (70% społeczeństwa polskiego) albo ci którzy "nie interesują się polityką" ale do wyborów pójdą "bo tak wypada" albo "bo to obowiązek obywatelski" A każdorazowa władza, żeby uzyskać głosy zaczadzionego l*du polskiego MUSI obiecywać mu rzeczy z d**y wzięte a ten się daje nabierać np. na "patriotyzm" skrajnego antypolaka i polakożercy Jarosława Kaczyńskiego (vel Kalksteina) oraz Andrzeja Dudy, wnuka banderowca Myhajło Dudy. No, ale cóż- teraz pocierpicie polaczki za swoje wybory. Tylko że JA razem z wami!!!! I tego WAM NIGDY NIE DARUJĘ!!!!!!!!!!!!!

 12. Plan Izraela jest taki ze chcą załozyc swoją autonomie w Polsce .Powiedzą nieoddawajcie nam 1 biliona zł dajcie nam np Żegocin iles tam kilometrów do okoła i tak powstanie nowe państwo izrael w naszym kraju .Jak posypie sie w Palestynie to bedą mieli gdzie uciekać.Mówią o sobie ze są narodem wybranym przez Boga .Ale do czego?Są jedynie narzędziem w rękach Boga.Bóg wybrał ich naród bo są najbardziej zabójczym narodem zabili Jezusa a teraz rozpętają 3 Wojnę Światową -obym się mylił

 13. Komentarz dla statystyk – cała playlista obejrzana, każdy film od początku do końca, łapki w górę dodane 😉
  Myślę, że tysiące komentarzy dostatecznie oddają mój stosunek do Pana pracy 🙂

 14. Lubię Cię oglądać, ale ten film to przesada. Serio uważasz, że zwykłym ludziom będą odbierane działki, domy i będą przekazywane Żydom? To nie dziki zachód !Jest coś takiego w prawie jak "nieodwracalne skutki prawne". Wystarczy obejrzeć pierwszą z brzegu komisję ds reprywatyzacji. Jak nieruchomość została sprzedana, to nie można jej nikomu odebrać. Kamienice, które zostały odzyskane, a następnie dalej sprzedane, przepadły raz na zawsze. Doskonały jest przykład Waltzów. Oni odzyskali nieruchomość, a następnie sprzedali i nowych właścicieli nie obchodzi, kto sobie roścci do niej prawa, bo kupili ją legalnie i za nią zapłacili. Dlatego też Waltzowie muszą zwracać kasę, a nie końcowy właściciel.Dlaczego więc ludzie którzy kupili majątki od gmin, które je wcześniej przejęły jako mienie bezspadkowe mieli by mieć cokolwiek wspólnego z czyimiś roszczeniami? Wszyscy im mogą naskoczyć, bo kupili legalnie.

 15. Amerykanie powinni zaplacic afro-amerykanom i rdzennym amerykanom (Indianom) reparacje za ich niewolnictwo i wyrzadzone krzywdy. Ponadto kraje takie jak Wielka Brytania, Francja, Holandia, Belgia itd. powinny zaplacic reparacje za kolonializm! Wtedy mozemy rozmawiac o Polsce!

 16. Właśnie w tym momencie Hitler się z nas śmieje, jak by żył dłużej to może nie było by komu wypłacać odszkodowania

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *