26 thoughts on “Rabin z Izraela Chce: Spalić Kościoły, Zakazać Świąt, Wygnać Chrześcijan – Komentator

 1. I MA RACJE ! TYLKO ŻE JAKO ATEISTA POLAK I PATRIOTA NAJPIERW POWINNIŚMY ZACZĄĆ PALIĆ BUDY ŻYDOM !
  JUDEN R@U $ !
  JEZUS RAUS !
  OŚWIEĆĆIE CIEMNOTE A ZNIKNĄ SZAMANI !

 2. Żydzi wymyslili i wprowadzili do życia komunizm i socjalizm a jak wiadomo pochodną tego jest narodowy socjalizm czyli faszyzm. I kto tu jest święty?

 3. prawda jest taka że odwracają naszą uwagę od tego co naprawdę jest ważne i się dzieje pod naszym nosem a mianowicie przyjeżdżają do różnych gmin z papierami podrobionymi i podstawionymi osobami żądając zwrotu budynków i ziemi. wszystko po cichu tak żeby się nikt nie dowiedział, chcą się tu zagniezdzic bo tu jest Eden z największą ilością złóż pod nami i metalowa ochrona pod ziemią która chroni nas przed kataklizmami.

 4. Żydzi to robią przez zazdrość, bo Bóg odrzucił ofiarę wiarołomnych Żydów, a przyjął ofiarę od pogan i celników. Tak jak Kain zabił Abla z zazdrości o jego przyjaźń z Bogiem. Bo Bóg odrzucił ofiarę nieprawego Kaina, a przyjął ofiarę sprawiedliwego Abla, a Kain rzucił się na niego na polu i go zabił. Żeby nie było, że to antysemityzm to wiarołomnymi Żydów nazywał Jezus z Nazaretu czyli 100% Żyd urodzony ze 100% Żydówki Miriam.

 5. Izrael i żydzi to skrajnie bezczelne, złowrogie i roszczeniowe towarzystwo z którym należy zerwać stosunki dyplomatyczne i ekonomiczne.

 6. Przedwczoraj 06 – 08 – 2018 r. przyznano że w okresie Niemieckiej dominacji w Europie ( 1936-1945) fałszowano dokumenty w Polskich ambasadach przyznając NIELEGALNIE obywatelstwo Żydom . Teraz wiecie że kilka tysięcy Żydów powinno oddać te dokumenty bo Polakami nigdy nie byli i nie są , a tymbardziej ich potomkowie .
  Marzy im się NASZA Polska ziemia , którą powinniśmy przed nimi bronić ..

 7. dziel i rzadz,przeciez zydzi i watykan graja w tej samej druzynie,zydzi i watykan trzepia kase w kraju nad Wisła zwanym Polska

 8. gazeta wyborcza o tym nie napisze, ale jakby ktoś w Polsce powiedział tak o synagogach to Njusweeki Gejzety Wyborcze Lisy tyrady Gozdyry wyły by przez 2 tygodnie o odradzającym się polskim faszyzmie. A no tak zapomniałem. żydki to Naród Wybrany! co wolno wojewodzie to nie tobie smrodzie, podobnie było za czasów Rasy Panów. Pewnie ćmilistynom z Ruchu 11 Listopada to ślinka na widok tego rabina cieknie. W szczególności CHojeckiemu

 9. Przeprowadzić ,,Referendum" – kim jesteś ?? a. Polakiem ? , b. Żydem ? …i sprawa rozwiązana . Innego wyjścia poprostu nie ma !

 10. no coz mozna powiedziec, ze mozna trafic na idiote i wsrod wybranych, jak ktos powiedzial do zaglady, ale coz moze ten idiota zacznie swoja idee wcielac w zycie od swojego kosciola, bo jak juz tak daleko zaszedl z potega myslenia, to jeszcze maly kroczek i zacznie palic synagogi, ja proponuje go na wszelki wypadek przebadac w psychiatryku, dokladnie tak jak to umia w izraelu 20 lat badan, bez wyroku sadu wiedzieliscie o takich jajach , oni bez wyroku moga kogos trzymac kilka lat w wiezieniu, taka u nich sprawiedliwosc

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *