36 thoughts on “Polski Marszałek Senatu Zaatakowany w USA – Komentator

 1. Amerykanie to przyjaciele,ktorzy wbijaja Polakom noz w plecy ,beda wymuszac aby Polska placila characz Zydom.

 2. Przydałaby się jakaś alternatywa dla obecnych partii, która zawalczyłaby o Nasze interesy i pokazała Ducha Narodu a nie tchórzostwo, lizusostwo i krętactwa, byleby ogłupić ludzi i uśpić ich czujność. Jakby naprawdę podnieśli Polskę z kolan na arenie międzynarodowej to niech i by se podnieśli pensje i brali do kieszeni po kątach, bylebyśmy wszyscy mieli poczucie, że żadne śmieszne organizacje żydowskie, amerykańscy niedouczeni politycy i inne śmiecie nie są nam w stanie zagrozić i za obrazę Naszego dobrego imienia zostaną ukarani, choćby przez dobitne publiczne napiętnowanie.

 3. Kochany od 30lat nas opluwaja tylko Teraz chca pozbyc sie nas bardziej niz kiedykolwiek w koncu im sie wydaje ze Polska to ich Dom a wojne sobie chca robic…Wiec chca spacyfikowac polske na sile Tylko ze na pl nie dziala termin antysemityzm juz , Wiec pröbuja zla metoda – kombinuja gdzie spierdzielic…wez pod uwage kto ich informuje Jak dowalic polakom- pseudo Polacy …Krzysiu Jak bym byl pis- bym Zerwal kontakt z Izraelem ! I to z Ultimatum dla USA ze koniec wykladöw anty polskich w USA !media prawie wszystkie sa kupione do tego doszlo w 21 wieku…Trump To interes – w interesach nie ma sentymetöw – przykre wiem…

 4. Gliński to kupa *ówna! Przecież jeszcze pamiętam jak jakoś na początku rządu beatki pojechał po plugawym potomstwie szoguna a potem to przepraszał.

 5. Polska powinna uznać niepodległą Palestyne ze stolicą w Jerozolimie! I dostarczyć im broni. Mnóstwo broni. 10 karabinów na jednego obywatela państwa okupacyjnego.

 6. Marszałek Senatu zapowiedział też podjęcie kroków prawnych w sprawie wpisu burmistrza Jersey City. "Konsultuję się w tej chwili z prawnikami w Polsce i Stanach Zjednoczonych. Odpowiednie decyzje i kroki podejmę w przyszłym tygodniu" – zapowiedział.
  Nie wiem co z tego wyjdzie ale coś będzie robił!:)

 7. Szkalują Polske i Polaków dlatego że w Polsce rządzi naszym smutnym Rządem Polskim Chabad Lubawicz organizacja Kabalistytczna Żydów ( nie reprezentuje ona Judaizmu tylko – (Kabałe)! Wiekszość ogranizacji Żydowskich na świecie ktore maja swoje rzady w Państwach nienawidzi Chabad Lubawicz i dochodzi do starć o majątki a najgorsze jest to że my najbardziej obrywamy zwykli Polacy. A Amerykańscy Żydzi tylko czychają i wyciągają ręce po nasze majątki, ziemie!! Parasol ochronny w postaci CHL to nie jest dobry pomysł naszego smutnego rządu.

 8. Amerykanie nigdy nie byli niczyimi przyjaciółmi . A tramp to wentyl na amerykańska prawicę . No i Izrael zadzi od dekad Ameryką . Oni nie tylko nam plują oni tez plują Amerykanom bo to ich goje

 9. unsub po 30 min mam dość….klikbajtowa miniaturka i lelum polelum znowu brak sedna sorki czasem po prostu ma się dość….

 10. Komentarz dla statystyk – cała playlista obejrzana, każdy film od początku do końca, łapki w górę dodane 😉
  Myślę, że tysiące komentarzy dostatecznie oddają mój stosunek do Pana pracy 🙂

 11. Krzysiu – Żadna ilosc podpisów nie wpłynie na Trumpa…Jak zechce podpisze nawet że uznaje Polskę za Izrael…

 12. Za PiS u czy za PO byłoby to samo. Nie mamy nikogo w sejmie żadnej partii która byłaby za Polakami

 13. no właśnie…jesteśmy filosemitami, albo właśc. filochazarami…np Putin za taki atak jak Azari w Oswiecimiu to by całą ambasadę wyje**ł na zbity pysk…tylko Polacy są tak głupi, przepraszam nie Polacy tylko Polacy żydowskiego pochodzenia bo w kierownictwie pisu jest ich ponad 60% a reszta to szabes-goje

 14. Tak źle i tak niedobrze. Milcząc dajemy przyzwolenie, ale gdyby się gość postawił, to pewnie odwróciliby kota ogonem. Nie twierdzę oczywiście, że mamy pozostać bierni.

 15. polityka nadstawiania drugiego policzka się nie sprawdza, należy przemawiać językiem zrozumiałym dla drugiej strony. I przestańmy gadać ze us to nasi przyjaciele… nigdy nimi nie byli.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *