48 thoughts on “Najgorszy polski film

 1. Catch me if you can- nowy film, w którym bohater po odkryciu, że można podrabiać czeki, idzie zgłosić to na policje.
  Death note- anime, gdzie light zdobywa notes i nic z nim nie robi prowadząc spokojne życie.
  Transpotting- film, gdzie główny bohater nie bierze narkotyków, bo uważa je za złe i z opowieści kolegów tylko utwierdza się w swoim przekonaniu.

 2. Film zjechany przez recenzentów, same oceny 1/10. I co z tego, internet już zapełniły pozytywne komentarze ewidentnie pisane przez wynajęte firmy specjalizujące się w tego typu marketingu. Youtube jeszce się broni, ale wszystkie Onety i Wp.pl aż ociekają opiniami o fajnym, lekkim i rozrywkowym filmie. Takie oto mamy czasy, robimy marny film minimalnym kosztem, zapłacimy 50-100 tys. PLN za zalanie netu płatnymi komentami i kasa się zgodzi.

 3. Twoje materiały przeszły bardzo fajną ewolucję. Obecnie wypowiadasz sie bardzo swobodnie a jednoczesnie merytorycznie i bardzo płynnie. Trzymaj tak dalej

 4. Chleb kosztuje 0,25 nogi asystentki, za matiza w musztardowym kolorze przyjdzie nam zapłacić pół asystentki, natomiast kupno mieszkania to już wydatek rzędu 2 asystentek z bardzo zdrowymi nerkami.

 5. Chyba już piszę któryś raz tego typu komentarz, ale napiszę raz jeszcze: widziałem zwiastun tego filmu i zwiastun, który ma jakoś zareklamować ten film nie prezentuje absolutnie nic, oglądasz ten trailer, niby najśmieszniejsze scenki, ale tam kompletnie się nic nie dzieje, po prostu kolejny film o gadaniu i rzucaniu chujowych żartów. Osoby, które po obejrzeniu trailera wybierają się na to do kina muszą mieć jakieś mega problemy w życiu, bo to jest czysty masochizm.

 6. Ichabod, powiedz: czy KTOKOLWIEK się choć raz zaśmiał na tym filmie? Bo słuchając tych przaśnych dowcipów mam wrażenie, że towarzyszyć im mogły tylko synchroniczne odgłosy facepalmowania…

 7. You take the blue sock, the story ends, you wake up in your bed and believe whatever you want to believe. You take the red sock, you stay in Wonderland and I’ll show you how deep the rabbit hole goes.

 8. 1. Niektóre polskie kabarety i niektóre skecze mogą śmieszyć.
  2. Rock obraża jutuberów jest po prostu mistrzowskim programem (choć może nie ostatni odcinek z wymuszonymi dogrywkami).

 9. Na tym cały pic polega : zrobić głupi, tani film o niczym w przekonaniu że i tak głupi polski widz pójdzie do kina go obejrzeć , potem rozreklamować , oplakatować i dzięki temu zarobimy ! Co z tego że był chujowy ??? za jakiś czas zrobimy następny…… głupi polski widz o tam zapomni , walniemy duże ładne plakaty reklama i znowu przyjdą ! Po raz kolejny zarobimy i tak do usranej śmierci panie Paździoch ….. Jakie to genialne !

 10. Za bardzo chyba chciałeś się wystylizować na Mietczyńskiego, szkoda bo myślę że masz w sobie wystarczająco dużo własnej charyzmy aby w zabawny sposób opowiedzieć o bardzo złym filmie. 🙂

 11. W sumie, to chętnie obejrzałbym film, w którym główny bohater jest uczciwym człowiekiem, trafia w bagno polityki, ludzie starają się go przekupić, zastraszyć, zniszczyć, zabić, manipukować, porywają żonę, oferują miliony, torturują go, itd. A on uparcie mówi, że takiego wała i cały czas trzyma się swoich zasad, aż w końcu załatwia wszystkich swoich przeciwników i patrzy w telewizji, jak wszyscy chcący go ujebać trafiają za kratki lub gniją w rowach. To byłoby spoko.

 12. A mi się film podobał. Po tytule i plakacie reklamowym spodziewałem się kolejnej głupawej polskiej komedii a tu jednak nie było prawie w ogóle wulgaryzmów czy seksu, no i przede wszystkim zaskoczył mnie obraz głównego bohatera – do końca pozostał wierny swoim zasadom (podejrzewałem, że prędzej czy później pęknie, co sugerował też tytuł filmu). Nie chcę mówić, że ten film to jakaś ambitna produkcja, ale naprawdę podbudowany wyszedłem z kina tym, że w luźnej komedii pokazano dobre wartości – że warto być uczciwym. Jednocześnie bohater był realistyczny, bo pokazano, że pokusy na niego działają (np. scena z sekretarką zachęcającą do seksu), ale on potrafi się im oprzeć. Zauważa atrakcyjne kobiety, ale wie, że ma żonę i na inne kobiety może tylko popatrzeć.

 13. Ichabod dzieki Ci ze rozkladasz to poluskie ''kino na wdzieki.. pozdrawiam jedynego bezinteresownego krytyka KM w pl . daj mi znac na priv,…

 14. Polecam dyskusję na filmwebie pod tym filmem. Autor próbuje unaocznić tezę o tym, że nikomu nie można ufać i najwyraźniej przeprowadza jakiś happening perorując z kilku anonimowych kont na temat zajebistości tego filmu. Oby na końcu przyznał się, że to wszystko kolejny nieśmieszny żart, bo nie wierzę, że można robić coś takiego na serio, będąc przekonanym, że wygląda to legitnie.

 15. Obejrzalem ten lekki film od poczatku do konca !!!!  Nie moge sie zgodzic z twoja opinia pod zadnym wzgledem.   Z gory nie oczekiwalem wiekszych wzruszen emocjonalnych co do tej lekkiej produkcji filmowej.  Ale dla zestresowanych codziennym tempem zycia, ten film jest wprost idealnym relaksujacym przerywnikiem – – – I co jest najciekawsze – – – – to doskonale wpsuje sie w te role.   ENDE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *