46 thoughts on “Każda Polska Rodzina Straci 100.000 Jeśli PIS Zapłaci Roszczenia 447 Just Act – Analiza Komentator

 1. Mam nie zdrowe przeczucie, że już po ptokach. AMERYKANSKA bangsterka trzyma za jaja rząd. Z każdej strony dojenie. Będziemy niewolnikami. Obudzmy się wreszcie.!!!!!

 2. ABSOLUTNIE NIE ZGADZAMY SIE PLACIC ANI ZLAMANEGO GROSZA. Dobrych, ktorzy sie nie splamili kochamy i szanujemy, a zgnile jablka WON, WON, WON!!! Macie tylko 24 godzin na opuszczenie naszej ojczyzny za Wasza probe grabiezy. Jeszcze raz WON, WON, WON!

 3. W swietle tej podstepnej wrecz bandyckiej grabiezy, Polska powinna uzbroic cala Polska Ludnosc i wprowadzic bezwizowy wjazd dla obywateli IRANU i Palestyny!

 4. Ale bzdury .Boże miej Polskę w swej opiece. Gdyż ci narodowcy to chyba Niemiecka agentura.
  A jeśli nie ,to marsz powinien być skierowany pod Niemiecką Ambasadę i tam pikietować o Reparacje Wojenne dla Polski. Roszczenia żydowskie to część tych reparacji . Polaka nic nikomu nie płaci za IIWŚ .To Polsce mają płacić Niemcy .Żydzi byli obywatelami Polski. A mowa o kwotach jest wierutną bzdurą ,gdyż jeszcze nie ma oficjalnego raportu strat ,o którym jest napisane w ustawie 447.
  Raport jako rachunek ma być wysłany do Niemców a USA mają dopilnować płatności.
  Ustawa 447 jest przypomnieniem Polsce że IIWŚ jest nie rozliczona i mają iść do Niemców po odszkodowania.
  Lecz organizacja pana Bąkiewicza jak zwykle chce rozmyć temat .

 5. Tu wcale nie najważniejsze są pieniądze. Tu chodzi o poczucie godności. Skutkiem uległości jest podległość.

 6. NIGDY BYM NIE POMYSLAL ZE BEDE GLOSOWAL NA NACJONALISTOW ALE W TEJ SPRAWIE STANE RAMIE W RAMIE
  Z OBRZYDENIEM BO TO NARODOWCY MIEDZY INNYMI PRZYPROWADZILI PIS DO WLADZY.
  WIEM ZE PIS SIE NIE WYCOFA Z TEJ ZDRADY TO PEWNE .
  POSOKA ZDRAJCOW MOZE POLAC SIE NA ULICACH

 7. Przede wszystkim trzeba usunac Piss a nowy POLSKI rzad musi zakomunikowac zydostwu ze bedziemy zarli brukiew a nie zaplacimy grosza!

 8. JEST PEWNE ZE TEN MARSZ ZOSTANIE NAZWANY ANTYSEMICKIM DLATEGO ZADNYCH TRESCI ZYDOWSKICH
  TYLKO POLSKIE FLAGI

 9. Rzymski katolicyzym to jest żydowski system handlowy nałożony na stare pogańskie obyczaje. Na to tu się nawracać?

 10. jeśli zapłacimy chociaż 1 zł, to będzie przyznanie się do kłamliwych zarzutów. Roszczenia są niezgodne z prawem i wręcz przestępcze. Gdzie ONI byli jak podnosiliśmy Polskę z gruzów. Niech nam najpierw zapłacą za odgruzowanie i odbudowanie Polski, a potem będziemy rozmawiać…Szwajcarzy zapłacili, to ich sprawa, ale rzeczywiście nie byli dotknięci działaniami wojennymi, a potężnie się wzbogacili depozytami zamordowanej masy ludzi..

 11. Ator zróbmy tak: Niemcy nam 850 mld a my zydom 100 mld i wystarczy. Myk szantaż żydów arenie międzynarodowej

 12. Jestem ofiarą firmy windykacyjnej. Działają tak samo jak żydzi. Nie wzięłam grosza kredytu, a żądają na dziś 3600 zł. Ja się nie boję, nie układam się ze złodziejami. Domagam się sprawy w sądzie, gdzie mogę iść z prawnikiem i domagać się odszkodowania za zastraszanie i nękanie. Czemu nasz Rząd jest tak słaby? Słabszy od kobiety???

 13. Zabierają ziemie, wody i powietrze, razam z wszystkim co się z tym wiąże ?

  Ustawę opatrzy się innym numerem, by zamącić ?

 14. Nie oddamy ziemi skąd nasz ród,

  Nie damy, by nas gnębił wróg,

  Nie będzie żyd pluł nam w twarz,

  Ni dzieci nam grabił,

  Tak nam dopomóż Bóg.

 15. To Ja od małego słuchałem opowieści jak to Polski Dumny Naród walczył z okupantem,stawiał często żmudny opór, pod groźbą bestialskiej kary ratował rodziny lub członków rodzin żydowskich, a teraz oni tacy ?! To co o nich myśleć ? Czy moje poczucie zawodu na tym narodzie to antysemityzm? To co się wyprawia przerosło już dawno Orwelowskie political-fiction. Dzięki za nagłaśnianie sprawy. Szacun i widzimy się na marszu. Pozdro dla wszystkich,którym na sercu leży dobro Polski.

 16. Grupy żydowskie przywożą tu od dawna ludzi i wyciągają pieniądze z budżetu na przeróżne sposoby, największy przykład z przeszłości spółka Art-B. Będą niszczyć rozpoznawalne polskie marki i prowadzić różne operacje mające mydlić nam oczy żebyśmy się na masową skale nie zorientowali.

 17. Nie uda mi się przyjechać niestety na marsz przeciwko ustawie 447. Ale jak nie dotrę na marsz obiecuje wszem i w obec że to co miałbym wydać na paliwo to wpłacę na roszczeniobus na który zbiera organizacja Marsz Niepodległości żeby uświadamiać społeczeństwo.

 18. A co z pieniędzmi za ratowanie tak cennych istnień żydowskich? Naród Polski który zrodził większość sprawiedliwych wśród narodów, powinien za to otrzymać wynagrodzenie. Polacy umierali a Izrael zyskiwał obywateli.

 19. Pojawią się idioci (morzliwe że z TVN) którzy będą palić kukle żyda i w świat TVN puści materiał o polskich żydożercach. A to nam tylko zaszkodzi. Dlaczego amerykanie mogą wrzucać te sankcje przeciwko Iranowi? Bo przekonali świat że to terroryści. I tak Amerykanie obecnie starają się przekonać świat że to Polacy mordowali żydów w swoich obozach a biedni niemieccy żołnierze próbowali ich ratować. Dlatego uważam że ten marsz tylko zaszkodzi. Przekona świat że wszyscy Polacy to rasiści. Niestety nie wierze byśmy się obronili

 20. Kopalnia Krupiński jest warta 2 biliony złoty. Ciekawe komu ją oddadzą za przysłowiową złotówkę. Niemieckie firmy rocznie wyprowadzają z Polski legalnie 100miliardów złoty. Jacy z was stratedzy ?

 21. Popieram marsz i wszelkiego rodzaju aktywosci, typu sprawa zasadzenia aktu 447, ale to troche tak jakby "Madry Polak po szkodzie", gdyz ci "panowie wybrani" to nawet nie wyslali swojej reprezentacji legalnej do USA gdy ten akt byl ustaniawiany, a teraz oficlanie mowia przed wyborami, ze to Polska nie powinna niczego placic itp.

 22. PiS może sobię mówić że nie zapłaci roszczeń, bo będzie to wyglądało jak z nie podnoszeniem podatków. Wymyślili masę nowych nie podnosząc starych. Tak samo PiS nie zapłaci roszczeń bezpośrednio, zapłaci w wiele innych sposobów, by zwykły Kowalski się nie zorientował. PiS ma nasz naród za debili i dlatego robi takie nieczyste zagrywki. Jest dużo ludzi, który nie wiedzą co się w kraju dzieje, bo nie mają czasu na śledzenie polityki i zagłębie się w każdy temat, ponieważ zasuwają w pracy od rana do wieczora przez co nie chce im się w czasie wolnym nic oprócz wypoczynku, a jak mają czas to oglądają wiadomości i słuchają dobrze przygotowanej propagandy przez jedną lub drugą stronę. Obiektywne i rzetelne media by ten problem rozwiązały, ale politycy o tym dobrze wiedzą, że jeśli ludzie zaczną dostawać prawdę o tym co oni robią, to na nich nikt nie zagłosuje. Na szczęście mamy Internet, dzięki któremu mamy możliwość wyszukana prawdy, choćby dzięki takim kanałom na YT jak wideoprezentacje.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *