22 thoughts on “Irlandia Nałożyła Sankcje na Izrael – A Polska na Kolanach – Komentator

 1. Dzień dobry, jak się Pan nie boi niech Pan zrobi artykuł o Chabad-Lubawicz. Dla bezpieczeństwa zrobiłbym w spiskowych teoriach. Polecam pokopać w angielskich artykułach co Brytyjczycy piszą. Dałbym link ale wiadomo 😉

 2. Trele morele – prawdziwe sankcje to by było po prostu embargo całkowite na Izrael. Tak, to się nie da udowodnić, gdzie i jak dokładnie wyprodukowano, więc może ze dwie firmy ucierpią… szopka na użytek gawiedzi.
  Natomiast warto pamiętać, że Irlandia nie ma nad granicą armii rosyjskiej.

 3. Warto dodac, ze w USA mozna dostac 20 lat wiezienia za sankcjonowanie Izraela. W kazdym razie byla taka propozycja ustawodawcza. Nie wiem czy przeszla. Sprawdze.

 4. Krzysiu, ale ja pamiętam jak Ty jeszcze niedawno sam mówiłeś, że Szewach Weiss to coś w stylu przyjaciela Polski 😉

 5. Tak się rozpoczęło państwo Izrael:
  Masakra w Deir Yassin (1948)Nie mogli się doczekać, aż politycy (angielscy, amerykańscy) uzgodnią wszystkie aspekty ichniejszego państwa, to wycięli w pień całą wioskę, co faktycznie przyśpieszyło sprawy (już następnego miesiąca zostało ustanowione).

 6. Irlandczycy w większości nie interesują sie polityką, ważniejszy jest football i rugby, co ich bardzo gubi, bo mizna z nimi zrobić wszystko. Osobiście uważam, że na tym kraju (być może dlatego, bo jest to wyspa) przeprowadzany jest eksperyment.

  "Projekt Irlandia 2040/30" (nie pamiętam dokładnie, który rok), który powoli jest realizowany przez pomysłodawców New World Order już niesie za sobą sporo "ofiar" zwłaszcza finansowych. Np moj landlord zmuszony jest przez bank do pozbycia się swoich nieruchomości, tylko po to aby wygenerować u niegi dług, przez który projekt Irlandia będzie realizowany. Co za tym idzie lokatorzy muszą opuścić swoje lokum i nikogo tu nie interesuje dokąd. Za to uchodzą z Afryki buduje sie domy, meczety, od ręki dostają zasiłki mimo, że nigdy tu nie pracowali. Bezdomnośc wśród Irlandczyków rośnie.

  Studio wielkość 16m kwadratowych w Dublinie w chwili obecnej kosztują od 800-1200 euro miesięcznie. Najniższa krajowa to 9-10 euro na godzinę. Podwyżki to np. 30 centów, śmiechu warte. Przy najniższej krajowej nie da się tu wyżyć. Ja piszę o Dublinie, nie wiem jak jest w innych częściach kraju. Jeśli juz pojawi się szansa na lepszą pracę przez np amerykańskich "tax tourists" typu Google, Microsoft to sa to kontrakty na 5-6 miesięcy bez pewności przedłużenia. Zaden landlord nie podpisze wtedy umowy na wynajem mieszkania. Żaden bank nie da kredytu na mieszkanie. Bezrobocie jest zakłamane wynosi jakieś 26%, ale podawane jest 6%. George Soros ze swą Open Fundation przekupil główne irlandzkie gazety i media aby pisały o Projekt Irlandia 2030 tylko pozytywnie. Projekt ten zakłada wymiane rasowa.

  W tym kraju nie ma zadnej opozycji, one party government. Tu się nikt nie budzi, nie buntuje, nie stawia. Irlandia zmierza ku upadkowi. Polecam vlogi kilku świadomych Irlandczyków: The Don, Critiqued i wywiady z dziennikarzem John Waters zwłaszcza ten z nim "what the hell happened to Ireland". Jest tu sporo problemów, załamania i marksizmu. Na razie wciąż przeciętny Irlandczyk wie tak mało, że nawet się nie boi. To nie jest naród rewolucjonistow więc nie będzie tu rewolucji. Sa totalnie zaorani.

  Dużo bardziej od konfliktu Izraela – Palestyna interesuje ich rugby, mają to w pompie. Skoro tutejszy rząd nie jest irlandzki, a bardziej G. Soros'a za pomysłem na sankcje stoją raczej jego ludzie niż społeczeństwo irlandzkie.

  No i sam George Soros jest antyizrealski, mimo tego, ze jest Żydem. Gdyby wygrała Hilary Clinton państwo Izrael zostało by zlikwidowane. To Open Fundation stoi tu za ostatnią wygraną w referendum aborcyjnym. Premierem Irlandii jest gejem pochodzenia hinduskiego. Obywatelstwo irlandzkie daje się każdemu kto udowadni, że byl tu legalnie przez ostatnie 5 lat. Nie ma żadnego egzaminu z historii Irlandii. Króluje tu idea multikulti, genderyzmu, feminizmu….

  Ostatnia parada w Dublinie na Sw. Patryka niosla tytuł "Dom jest tam, gdzie jest serce" (czyt. Witamy wszystkich uchodźców). Na razie sa tu głównie budowane kilku poziomowe Shopping Centers (kreowanie społeczeństwa konsumpcyjnego) i meczety, z których sa dumni, bo będą ogromne, jak ten w Blancherdstown.

  Kiedyś Irlandia byla pod kopytem kościoła katolickiego dziś jest pod kopytem globalistów/masonerii. Za 2 lata przewidywany jest tu kolejny kryzys, o którym wiedzą już pracownicy tutejszych banków. W moim odczuciu kryzys z 2008 roku nadal trwa, zostanie tylko poglebiony.

  Nadal wydaje się komuś, że Irlandia ma jaja?

 7. Jalon Kalkstein (ksywka Kaczyński) jest wierny Izraelowi, swojej ojczyźnie. Lejba i jego mamke w Piekle muszą być z tego dumni 🙂

 8. Mieszkam w Irlandii 14 lat. Tutaj nirnawidzą pasożydów. Żydzi wszędzie robią krecią robotę. Irlandczycy to wielcy patrioci, świadomi tego kto ich krzywdzi nie jak ogłupiałe nosacze znad Wisły. Ale pamiętajcie – jak ich wyjebią z Palestyny to przyjadą do nas.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *