32 thoughts on “Gwiezdne Wrota Starożytnych Kosmitów Odnalezione w Iraku

 1. Czy jest powód dla kórego nie masz liczby "lajków"? Jest ilosc wyswietlen, komentarzy, a ile "lajków" juz nie.
  Pozdrawiam.

 2. SPISKOWA TEORIA
  ATOR WYŁĄCZYŁ WIDOK ŁAPEK, ABY NAIWNI WIDZOWIE NABIJALI LIKE'I W CELU UZYSKANIA KOLEJNEGO VIDEO, BO JAK WIDZOWIE WIDZA ZE WYSTARCZAJĄCA LICZBA ŁAPEK SIĘ WBIJE TO JUŻ NIE DAJĄ ŁAPEK
  A MEDIA MILCZO

 3. Ktoś kto jest na wózku inwalidzkim, posiada okulary musi coś robić… więc wymyślił sobie świat teleportacji…

 4. Panie Wożniak były w Iraku z Ameryką dwie wojny, jedna jako odpowiedź na inwazję Kuwejtu, A czy Rosja też ma portal niech pan zapyta NKWD, może panu dadzą informację, Dość jednostronne i prymitywne są pana przekazy, i nigdy na temat Putina, a to przecież podstawowy gracz. W sumie cytuje pan treść filmu, żadnej dodatkowej informacji, Czy portale działają w systemie dziesiętnym a może w ósemkowym lub trójkowy.

 5. Komentarz dla statystyk – cała playlista obejrzana, każdy film od początku do końca, łapki w górę dodane 😉

  Myślę, że tysiące komentarzy dostatecznie oddają mój stosunek do Pana pracy 🙂

 6. skoro istnieje wiedza na temat przestrzeni w czasie, to są podstawy do stworzenia technologii jaka umożliwia przeskok w czasie i przestrzeni – nie tylko gdzie, ale i kiedy – nie wdając się w szczeguły nie chodzi o tunel a o wspulne miejsce w czasie przez jakie można przejść… gdzie fizycznie nie ma drogi więc nie ma korytaża… więc ktoś musiał to skonstruować mając wiedzę i wystarczające podstawy techniczne… wystarczyło to tylko odnaleść i uruchomić, a następnie sklonować technologię. więc na logikę wrota z pewnością istnieją i to na pewno nie jedne o czym sporo by pisać. … ori też istnieją – to przywódcy religijni = demoniczne byty… tak jak istnieją pradawni, to archonci, nawet z nazwy to oznacza to samo. goauld też istnieją, to systemy takie jak buddyzm, hindu i tym podobne w kontekście węża kundalini czakr, złotej nici… to istoty demoniczne jednak takie jakie jeszcze są na innym poziomie zdemonienia i mają własny mniej doskonały system opętywania ofiar, choć potrafią się przemieszczać międy ofiarami to raczej zamieszkują jedną ofiarę na raz… zaś ori są powiązani ze sobą wzajemnie niemal w jeden byt i potrafią opętać jednocześnie dowolną ilość ofiar. to wszystko jest wyjaśnione w filmie sg1 niemal dosłownie wystarczy tylko zrozumieć jak to robią i wszystko staje się jasne że to katolicy i im podobni mający wspulne korzenie… jak myślisz? dla czego od tysięcy lat nie znalazł sięnikt stały, prawdomówny i jaki dotrzyma obietnic danych ludziom? bo każdego dopada goauld, a wszyscy jesteśmy wyznawcami i niewolnikami ori… w efekcie czego ziemia jest pod ciążką okupacją istot z innego wymiaru przestrzeni w czasie… i to nie żarty.

 7. Annunaki przybyli 450 tyś lat temu Ator, a nie 4500 lat temu. I pierwszym z nich był Enki który przybył na Ziemię samotnie, ściągając później swoich ziomków, i zakładając pierwsze miasto Eridu. Przynajmniej tak jest to opisane w tekstach klinowych na tzw. tabliczkach Enki wg tłumaczenia Sitchina. Porównując te teksty i jego teorie do mitów z różnych kultur wyłania się spójny obraz większej całości. W Afryce południowej odkryto kopalnie które datuje się na ponad 100 tyś lat. Odnaleziono tam również najstarszy (uważany za najstarszy) artefakt datowany na około 100 tyś lat, nacinana ochra z jaskini Blombos w RPA, przedstawiający podwójną spiralę DNA. Tablica królów z Sumeru datuje panowania poszczególnych bogów, i królów na … właśnie na ponad 100 tyś lat wstecz. Datowania człowieka z Cro Magnon czyli współczesnego Homo Sapiens tez pasują do tego okresu. Ogólnie wynikało by z tego że człowiek współczesny, posiadający geny i krew bogów został "stworzony" przed potopem jako Adamu do pracy dla bogów Anu a następnie odtworzony po potopie około 8-4 tyś lat p.n.e. i uwolniony (czytaj pozostawiony na pastwę losu i sił przyrody). Prawdopodobnie w różnych miejscach w różny sposób, z różnych genów i w różnym przeznaczeniu. Wiadomo już dzisiaj, że jedna rasa nie może wyewoluować w inną. Grupy krwi również. Niebieskie oczy mogą powstać tylko z niebieskich oczu. Skąd się zatem wzięły pierwsze?
  Tych zbieżnych intrygujących informacji, artefaktów i przekazów jest tak dużo że jedna osoba nie jest w stanie tego ogarnąć, i nikt nie jest w stanie ich podważyć.
  Pozdrawiam i polecam:
  Zaginiona księga Enki – audiobook na YT
  Mistekowie odkryli kod DNA – Maciej Kuczyński – cykl na YT.
  Bronie bogów – Mahabharata i cykl Ancient Aliens (trzeba znaleźć odpowiednie odcinki, informacje są zazwyczaj zawarte w tytule).
  Tajemnice Piramid – film tez na YT – (dane liczbowe zawarte w konstrukcji wielkiej Piramidy, jej lokacja, proporcje, sposób wykonania, artefakty pozostawione wokół widoczne gołym okiem itd.) oraz idealnie symetryczne wykonane z laserową dokładnością posągi i hieroglify wykute na obeliskach (nie wszystkie ale te intrygujące).
  Oś Świata – Igor Witkowski – książka
  Piramidy – Brama do Gwiazd – Robert Bauval – praca naukowa – książka.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *