38 thoughts on “Dzisiaj Informacje TV Republika 10.04.2019

 1. Jasne jak slonce , ze to Rosjanie zorganizowali . Dla mnie ( oprocz innych ) najwazniejszy dowod przemawiajacy za jest fakt , ze juz 9 lat trzymaja samolot , tzn jego szcztki . Gdyby byli niewinni , to sami prosiliby Polakow o zabranie wszystkiego . Wiecej , zapewne poprosiliby "caly swiat" o pomoc w odkryciu prawdy , o pelna dokumentacje i badania , aby pokazac ze nie maczali w tym palcow .

 2. A w Izraelu jak w putinowskiej rosji . Piaty raz . Niebywale . A w TVP1 glowne wiadomosci komentator z Izraela p. Gmyz stwierdzizl m.in. " antypolskie hasla przed wyborami beda stpniowo wygasac ". I tak sobie pomyslalem , jak trzeba byc zidiocialym aby Polakom takie brednie opowiadac .

 3. Oby nie zabrakło prawdziwych nauczycieli z powołaniem do tego pięknego zawodu. Brawo dla tych, którzy nie ulegli zBro(d)niarzowi i jemu podobnym miernotom antypolskim.

 4. Oby nie zabrakło prawdziwych nauczycieli z powołaniem do tego pięknego zawodu. Brawo dla tych, którzy nie ulegli zBro(d)niarzowi i jemu podobnym miernotom antypolskim.

 5. 10:00 Głupi wyraz twarzy gościa po lewej pt "i tak wygramy". "MysiMY jako Nauczyciele"???????? TY NIE JESTEŚ NAUCZYCIELEM , TY JESTEŚ POLITRUKIEM. KOMUNISTYCZNYM APARATCZYKIEM. Wstąpiłeś do ZNP za ciemnej komuny w 1981 roku. To była wtedy przybudówka PZPR i PRON. I niby kto z rodziców o zdrowych zmysłach będzię się odwoływał od wyniku?

 6. Jak moze 40 milionowym krajem -i to w dodatku bedacym czlonkiem Unii Europejskej rzadzic opetany swir´?Przeciez kurwa Eurpopa to nie Afryka-Polacy obudzcie sie!!

 7. Szabersgoje poświęcili swoich współbraci. Elite narodu tych którzy byli przeszkodą w Dorzeniu do celu .Dla swojej pych i pogardy dla pamięci o pomordowach … Celem przyjęcia władzy przy pomocy obcych sił. I rozgrabienia polskiegol majatku … Z tąd tyle afer.Zlodziejskich wyłudzeń.. To poświęcenie..To czysty. Holokaust…

 8. Witam ! Polacy! 9ta rocznica.. Panie prezydencie, trochę szacunku do tych zabitych osób….. Nie mogę patrzeć na ten show państwa polskiego…… Dlaczego nie mówicie o brzozie grubości mojego uda, która powaliła maszynę o wadze 55 tyś. ton….. ? ! ? Pojebały wam się schematy czy co !? Czy pamięć kurwa szachrańcza nie dopisuje…… !? Wstydzę się ja, że jestem Polakiem i wiem, że zajebali tych ludzi. I wstydźcie się wy, gdziekolwiek budzi się sumienie. Wy skurwysyny…… !!! Spłoniecie w piekle to na bank za tych wszystkich ludzi….. Oni już nie mogą wyrazić prawdy. Boże strzeż Polskę

 9. PRZYSTANEK – KATYŃ – SMOLEŃSK

  Po dwakroć twa ziemia krwią przesiąknięta
  niezapomnianych Sióstr naszych i Braci,
  jednych rozżarzone żelastwo uśmierciło,
  tych drugich rozstrzelali en ka wu deccy kaci.

  Tych pierwszych czaszki przez dziesięciolecia służyły za leśne pagórki,
  Ci drudzy o boską sprawiedliwość wołali,
  Ojczyzny wybrani Synowie i Córki.

  W nieslyszalnym jęku
  w bezkresnej otchłani
  na wieczność przez śmierć zjednoczeni,
  Ich wspólny lament przed światem całym fałsz o tej zbrodni odmieni.

  Ileż to trupów potrzeba jeszcze, by sprawiedliwości zadość się stało,
  tysiące wcześniej ta ziemia pochłonęła i wciąż jej Ich było za mało.

  Dziś w imię pokoju wszyscy usłyszmy Ich krwią okupione wołanie,
  niech prawda i sprawiedliwość zawsze zwyciężają, a pamięć o Nich niech w sercach naszych zostanie.

  Marianna Dryl

 10. Ciekawe czy rodzice popierajacy strajkujacych belfrow pozwolili swoim dzieciom wziac udzial w egzaminie? Czy tez znowu pokazalilewacka hipokryzje?

 11. W sferach nauczycielskich jest tak czerwono i zielono że innych kolorów niema–jest jeden tego plus jak lekarze strajkowali spadła umieralność o 80% myślę ze teraz nasze pociech będą mądrzejsze
  O ten czas strajku nie nakładą im głupot w tym czasie do głowy—i jest tego plus?

 12. NetanYahu – ponownie wygrał następną kadencję, już piątą z kolei, bardzo ciekawe hmm, Trump na pewno jest bardzo szczęśliwy i syjoniści w Polsce również, a my, małe robaczki będziemy mieć przerąbane.

 13. Tragedia płakałam caly tydzien,ido dziś mam w głowie te tragedię ,zginęli tak wspaniałi ludzie ktorych na codzien oglądałam w telewizji

 14. Żadnych podwyzek dla nierobow nauczycieli. Wiedza jaką oni przekazują po za nauką czytania, pisania, matematyką i historią nadaje sie do rozwiązywania krzyżówek i startu w teleturniejach.

  Rozprawka: czy warto bronic swoich przekonań. Ha ha ha ha

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *