26 thoughts on “Die Wolke / Chmura (cały film, polskie napisy)

  1. pozdrowionka dla szanownego Pana Szumnego
    dziekuje za wieczne i podejrzane obserwacje mnie na przerwach ^^ ♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡

  2. Ładny, poruszający film…Daje do myślenia…*Hiroszima i Nagasaki niestety nie były …"fabularne"…:( 🙁 🙁 *Dzięki za udostępnienie !

  3. Elektrownie atomowe to zcentralizowanie i mnopolizacja energii, po to żeby można było ludźmi łatwo manipulować. Czernobyl, Fukushima i kto wie ile jeszcze awarii które nie zostały podane opini publicznej,; dobrze przeszukajcie internet a takie rzeczy można znaleść.
    Odpady atomowe (składowanie i ochrona przewyższająca koszty uzyskanej energii). Jak się dobrze wczytać na portalach angielskich to można się dowiedzieć że już od jakiegoś czasu anglicy usuwają radioaktywne odpady prosto do otaczających anglię wód. Czyli krótko mówiąc technologia która powinna zniknąć z powierzchni ziemi, jeśli ludzkość ma przetrwać.

  4. Ten film niema wiecej jak 15 lat. ja pierdole jak mozna skurwic i skundlic narod przez 15 lat niedowiary to nawet platworma by niedała rady

  5. oglądaliśmy na zastępstwie, dokończyłam w domu, parę sekund po włączeniu samochód trzepnął Uliego… ogólnie świetny film <3

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *