23 thoughts on “Uczeń szatana (1998) cały film full HD 1080p polski lektor

  1. Żydzi w USA stanowią 5 milionową populację a trzęsą całym krajem i niewolą resztę obywateli. Oby się to nie obróciło przeciw nim bo holokaust europejski będzie wyglądał jak niewinna igraszka

  2. Film zapowiadał się średnio ,a tu miłe zaskoczenie jest naprawdę ciekawy i nie wnikam w to co opowiada ale jak to robi jakie ma przesłanie . Polecam koneserom kina ,no może znajdą się urażeni filmem albo zachwyceni produkcją mydła . Tylko mydło robili i z Żydów Polaków Romów a nawet z Niemców np dezerterów zdrajców i tu pojawia się przesłanie filmu

  3. bardzo dobry film, z przesłaniem. Zło może dotknąć każdego. To, co wydarzyło sie kiedyś może wrócić każdego dnia. Nawet nie wiemy, jak mocno duchowe dziedzictwo tamtych czarnych czasów tkwi w nas wszystkich. I jak szybko może znów wrócić.

  4. Film niezły , jednak żydowska propaganda dalej działa – 6 milionów dalej się powtarza – skąd to się bierze jakie źródła potwierdzają że zginęło 6 milionów żydów podczas wojny .

  5. APT PUPIL [ = ZDOLNY UCZEŃ – skąd to pretensjonalnie fałszywe polskie tłumaczenie tytułu ? ] (1998) W południowej Kalifornii licealista odrywa, że w jego sąsiedztwie mieszka zbiegły nazistowski zbrodniarz wojenny.
    Film jest dobrze zrobiony, szczególnie wyróżnia się rola grana przez Ian McKellen. Problem w tym, że sam film nie jest wart przedmiotu którym się zajmuje.
    Szczególna jest scena, gdy Dussander/Denker leży w szpitalu nieprzytomny, i nawet wtedy wzbudza przerażenie w innym pacjencie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *