22 thoughts on “Projekt Lunik – Cały film dokumentalny PL [4k]

  1. Bardzo ciekawy materiał, realizacji również nie można nic zarzucić. Bardzo brakuje takiego dziennikarstwa – rzetelnego, pokazującego realne problemy, nienachalnego i nie porywającego się na komentarz ale skupiającego się na relacji. Brawo !

  2. I to jest prawdziwa sztuka. Historia opowiedziana o problemach dzisiejszej Europy ale… nie wprost. Super materiał. Czy można zmienić świadomość narodu? Jeśli masz wątpliwości to spójrz na historię Polski i Polaków. Rozbiory, zaborcy, zakazy mowy polskiej itd. Jaki skutek. Polska przetrwała. I tak jest z każdym narodem.

  3. dalej pajac daje minusy nawet tutaj, 1.2tys. unlike, 3,1tys.like. Czyli skoro yt sobie z tym nie radzi, to znaczy że można yt oszukiwać i tworzyć miliony fałszywych lajków i zbierać kase.

  4. Kilkaset lat integracji i zamieszkiwania na koszt rodzimej ludności przyniosło takie efekty. Zachodni intelektualiści twierdzą, że podobna ludność przybyła wczoraj z Somalii czy innego Afganistanu zintegruje się w ciągu miesiąca i zacznie pracować utrzymując się samodzielnie płacąc podatki. Wyjaśnienie dlaczego nie udało się to Cyganom jest w tym, że to my wszyscy jesteśmy źli i im nie pozwoliliśmy.

    Cyganie są przykładem, że DNA jest silniejsze od lewicowej inżynierii społecznej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *