27 thoughts on “Niezwykły kosmos – Zagadka niewidzialnego wszechświata

 1. Niby Naukowcy a Takie Morony,,,
  Tylko Moron używa Kuchenki Mikrofalowej,,,
   Przecież To Jest Trucizna,,,
  Masakra,,,

 2. Film wspaniały ale miniaturka kanału tak wulgarna i prymitywna jak zdjęcie własnych narządów płciowych.

 3. Jako cywilizacja jesteśmy na samym początku naszej przygody.
  To co wiemy do tej pory to prawdopodobnie 1/100 całej wiedzy.
  Może ją poznamy pod warunkiem że przetrwały i nie pozabijamy się wzajemnie.

 4. Ja pi3rd0le. Znowu te same parszywe ryje. Ja wiem, że discovery już dawno jest na dnie, ale miałem nadzieję, że jest lepiej, ale się pomyliłem.

 5. i na huj to co i tak nic tylko gowno daje a ludzie ciemna materia zdycha w kosmos tych pojebow i nieukow umiera taki i tak nic niewynalazl ciemna materia to wy ciule

 6. Doskonaly film. Ukazuje nam na jakie wyzyny potrafi wspiac sie nauka i jak szybki jest postep technologiczny. Moze dzieki pracy i zdolnosciom tych ludzi zobaczymy niewidzialne? Moze poznamy rzeczywista strukture wszechswiata?

 7. Za żydami i ich durnymi, wydumanymi „teoriami” nie nadążysz choćbyś chciał. Powszechnie wiadomo, że żydzi to najmniej bystry narodek na świecie. Dowodem na to jest powszechnie znany a przez nikogo nie dostrzegany fakt-dowód, że żydzi przez 2000 lat(!) nie rozpoznali prawdziwego Zbawiciela Jezusa Chrystusa i Maryji matki Bożej, których to rozpoznają nawet małe, niepiśmienne dzieci jak w Fatimie, Lourdes, la Salette czy Gietrzwałdzie. Żydzi są wyjątkowo mało spostrzegawczy i stąd te ich „błyskotliwe” teorie ewolucji, względności i wielkiego wybuchu! (najlepszy jest oczywiście „wielki wybuch” – walnęło coś z niczego i powstał Wszechświat).
  To są brednie dla jeszcze głupszych od nich szabes-gojów. Nie ma ani jednego dowodu na te brednie mośka Darwina w odróżnieniu od tysięcy dowodów na zaistnienie potopu ok. 4400 lat temu. Zastanów się nad tym: Zagadka Mamutów. KontrEwolucja#3
  https://www.youtube.com/watch?v=y92bYF8Fpto&index=22&list=PLjUpr2IJF830w3VOlSRXHt3GUm5rrweKf

 8. Ale gówno, ludziki to gdzie my tak na prawdę żyjemy ? Gdzie są moje skarabeusze ? Administrator tej symulacji gdzie jest ? A antymateria ? A nanomateria i pojawianie się i znikanie cząstek, a 11 wymiarów – gdzie tu jakiś sens? Chwała Bogu nie ma sensu !!

 9. Kurwa chuju kutasie śmieciu najgorszy, na chuj co kilka minut dajesz 10 sekund do przodu. Odpierdol się od tego przycisku. Jak już wrzucasz, to daj łaskawie obejrzeć 100% a nie sobie naciśniesz strzałke kiedy Ci się podoba i zadowolony. Tfu!

 10. Nie rozumiem, gdy wszechświat się rozszerza to na jej obrzeżach powinny gromadzić się jakieś odpady które wszechświat próbuje się pozbyć.

 11. Przeraża mnie to że jesteśmy w czymś, a to coś też jest w czymś i taK bez końca. Jak to zrozumić , jakie słowa to przedstawią.I co to mi da.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *